Contact

Correspondentie adres:
FC Klazienaveen
Postbus 122
7890 AC  Klazienaveen

E-mail:
info@fcklazienaveen.nl

Bezoekadres:
Planeet 4-10
7891 CP  Klazienaveen

Telefoon:
Kantine jeugd: 0591-313097
Kantine senioren: 0591-312284

Bestuur:
 
Functie Naam E-mail
Voorzitter Gert Veenstra voorzitter@fcklazienaveen.nl
Secretaris Iwan Lambers secretaris@fcklazienaveen.nl
Penningmeester Hans Hemel penningmeester@fcklazienaveen.nl
Technische zaken Dennis Lubben technischezaken@fcklazienaveen.nl
Accommodatie Bennie Wesseling accommodatie@fcklazienaveen.nl
Jeugd Dennis Kliphuis d.kliphuis@fcklazienaveen.nl
Algemene zaken Arjan ten Heuvelhof algemenezaken@fcklazienaveen.nl
Sponsoring Thieme Groote sponsoring@fcklazienaveen.nl


Jeugdcommissie + coördinatoren:
De jeugdcommissie voor het seizoen 2018/2019 bestaat uit de verschillende coördinatoren, waarbij Jan Dekker een secretariële rol vervult. 

Functie Naam E-mail
Secretaris Jan Dekker jeugd@fcklazienaveen.nl
Hoofd Jeugdopleiding Jans Bos hjo@fcklazienaveen.nl
Technisch Jeugd Coördinator Thijs Jansen t.jansen@fcklazienaveen.nl
Technisch Jeugd Coördinator Herman Kracht h.kracht@fcklazienaveen.nl
Coördinator vrouwen + meiden Henk Verschoor coordinatorvrouwen@fcklazienaveen.nl
Coördinator JO19 Adolf Maatje coordinatorjo19@fcklazienaveen.nl
Coördinator JO17 Adolf Maatje coordinatorjo17@fcklazienaveen.nl
Coördinator JO15 Harald Vos coordinatorjo15@fcklazienaveen.nl
Coördinator JO13 Harald Vos coordinatorjo13@fcklazienaveen.nl
Coördinator JO12 Dennis Kliphuis coordinatorjo12@fcklazienaveen.nl
Coördinator JO11 Dennis Kliphuis coordinatorjo11@fcklazienaveen.nl
Coördinator JO10 Henk ten Napel coordinatorjo10@fcklazienaveen.nl
Coördinator JO9 Henry Sikkes coordinatorjo9@fcklazienaveen.nl
Coördinator JO8 Stefan Hemel coordinatorjo8@fcklazienaveen.nl
Coördinator JO7 Johan Lippold puppies@fcklazienaveen.nl
Coördinator G-voetbal Erik Kamp coordinatorgvoetbal@fcklazienaveen.nl
Coördinator keepers Dani Kracht coordinatorkeepers@fcklazienaveen.nl


Wedstrijdzaken
 
Functie Naam E-mail Telefoon
Wedstrijdsecretaris jeugd Mario Post wedsecjeugd@fcklazienaveen.nl 06-51726212
Wedstrijdsecretaris senioren Arjan ten Heuvelhof wedsecsenioren@fcklazienaveen.nl 06-15669280
Scheidsrechters jeugd Maarten Blaauw scheidsrechtersjeugd@fcklazienaveen.nl 06-34972775
Scheidsrechters senioren Geert van Dijk scheidsrechterssenioren@fcklazienaveen.nl 06-15090729
 
Overige contactpersonen
 
Functie Naam E-mail
Ledenadministratie Gert Hilbrands ledenadministratie@fcklazienaveen.nl
Materiaal Gerrie Lubben materiaal@fcklazienaveen.nl
Kleding Simone Kracht / Gea Linneman kleding@fcklazienaveen.nl
Kantine Fienus, Sandra Sloots / Kast Herder kantine@fcklazienaveen.nl
Vertrouwenspersoon Kirsty de Roo vertrouwenspersoon@fcklazienaveen.nl
Activiteitencommissie Linda Westerveen activiteitencommissie@fcklazienaveen.nl
Supportersvereniging   supportersvereniging@fcklazienaveen.nl
Website Arjan ten Heuvelhof website@fcklazienaveen.nl
Toernooicommissie Roderick Kloeze toernooicommissie@fcklazienaveen.nl
Uitgaande toernooien Dorien Temmen uitgaandetoernooien@fcklazienaveen.nl