Expert Klazienaveen nieuwe kledingsponsor jeugd

Expert Klazienaveen nieuwe kledingsponsor jeugd

Expert Klazienaveen prijkt vanaf januari 2021 achterop de wedstrijdshirts van alle, bijna 600, jeugdspelers van FC Klazienaveen. 

Richard Meijer, eigenaar van Expert Klazienaveen, tekende een sponsorovereenkomst als kledingsponsor voor onze jeugdteams voor de komende drie jaar.

Lokale ondernemer
“Vanzelfsprekend zijn wij als vereniging erg blij met Expert Klazienaveen als nieuwe kledingsponsor voor onze jeugdafdeling”, zo zegt voorzitter Ralf Herbers. “Om, naast hoofdsponsor Rabobank, een lokale ondernemer op de shirts van al onze -bijna 600- jeugdspelers te zien, is natuurlijk geweldig. Onze jeugdafdeling traint en voetbalt gelukkig nog iedere week in deze rare Coronatijd. De shirts worden voorlopig dus alleen zaterdags op ons mooie sportpark gedragen maar hopelijk gauw weer op alle sportparken in de nabije en verre omgeving waar onze jeugdspelers voetballen”.