Hieronder vind je het trainingsschema met tijden en kleedkameroverzicht. Wij vragen iedereen vriendelijk doch dringend zich aan deze indeling te houden.
Van | Tot | Veld | Kleedkamer | |
Maandag | ||||
JO8-1/2/3 | 17.45 | 18.45 | Veld 4 | 11 |
JO9-1/2/3/4 | 17.45 | 18.45 | Kunstgras | 12 |
JO10-1/2 | 17.45 | 18.45 | Veld 5 | 13 |
JO11-1/2/3 | 18.45 | 20.00 | Kunstgras | 14 |
JO13-1 | 18.45 | 20.00 | Veld 9 | 9 |
MO15 | 18.45 | 20.00 | Veld 5 | 5 |
JO15-1 | 18.45 | 20.00 | Veld 4 | 11 |
JO15-3 | 18.45 | 20.00 | Veld 4 | 13 |
MO17 | 20.00 | 21.30 | Kunstgras | 3 |
JO17-1 | 20.00 | 21.30 | Veld 4 | 12 |
JO19-1 | 20.00 | 21.30 | Veld 5 | 13 |
Dames 1 | 20.00 | 21.30 | Kunstgras | 4 |
|
||||
Dinsdag | ||||
JO9-1/2 | 17.45 | 18.45 | Veld 4 | 13 |
JO10-1/2/3/4 | 17.45 | 18.45 | Kunstgras | 11/12 |
JO11-1 | 17.45 | 18.45 | Veld 5 | 15 |
JO12-1/2/3/4 | 18.45 | 20.00 | Kunstgras | 13 |
JO13-2 | 18.45 | 20.00 | Veld 5 | 11 |
JO15-2 | 18.45 | 20.00 | Veld 5 | 14 |
JO17-2 | 18.45 | 20.00 | Veld 4 | 12 |
JO17-1 | 20.00 | 21.30 | Veld 4 | 12 |
Selectie | 20.00 | 21.30 | Kunstgras | 8 9 10 |
Senioren overige | 20.00 | 21.30 | Veld 9 | 4 5 |
|
||||
Woensdag | ||||
Kidsclub | 15.30 | 16.30 | Kunstgras | 11 |
JO8-1/2/3 | 17.45 | 18.45 | Kunstgras | 11-12 |
JO13-1 | 18.45 | 20.00 | Veld 9 | 7 |
MO15 | 18.45 | 20.00 | Kunstgras | 4 |
JO15-1 | 18.45 | 20.00 | Veld 4 | 14 |
JO15-3 | 18.45 | 20.00 | Veld 4 | 11 |
MO17 | 20.00 | 21.30 | Veld 5 | 3 |
JO19-1 | 20.00 | 21.30 | Kunstgras | 13 |
|
||||
Donderdag | ||||
JO8-1 | 17.45 | 18.45 | Veld 4 | 15 |
JO9-1/2/3/4 | 17.45 | 18.45 | Kunstgras | 13 |
JO10-1/2/3/4 | 17.45 | 18.45 | Veld 5 | 12 |
JO11-1/2/3 | 17.45 | 18.45 | Veld 9 | 11 |
JO12-1/2/3/4 | 18.45 | 20:00 | Veld 4 | 15/16 |
JO13-1 | 18.45 | 20.00 | Veld 9 | 7 |
JO13-2 | 18.45 | 20.00 | Kunstgras | 12 |
JO15-1 | 18.45 | 20.00 | Kunstgras | 11 |
JO15-2 | 18.45 | 20.00 | Veld 5 A | 13 |
JO17-1 | 20.00 | 21.30 | Veld 9 | 12 |
JO17-2 | 20.00 | 21.30 | Veld 5 | 11 |
Senioren overige | 18.45 | 21.30 | Veld 11 | 11 |
|
||||
Vrijdag | ||||
Senioren overig | 19.00 | 20.00 | Kunstgras | 12 |
JO19-1
|
19.00 | 20.00 | Kunstgras | 13 |
Zaterdag | ||||
G team | 09.00 | 10.00 | Veld 5 |